KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11841358

nr 1184 1358

Terence Warren

(f. 1948), Storbritannien

Akvarell, "Balance of nocturne II". Signerad, daterad 1986, motivet: 144x90 cm

Terence Warren, brittisk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 maj 2018
kl 18:11:33

19/5 13:25:50 1      Vinnande bud
20/5 15:23:08 1      justering av budtak

Terence Warren

Läs mer om Terence Warren